Mieszkanie na wynajem Szczecin, Śródmieście

2 pokoje
35.00 m²
100,00 zł/m2
6 piętro
KNG-MW-12446

3 500 zł

Mieszkanie na wynajem
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty KNG-MW-12446
Powierzchnia 35,00 m²
Liczba pokoi 2
Liczba sypialni 1
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 4000
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, sprzątanie, Winda, woda
Opłaty wg liczników CO, prąd
Piętro 6
Liczba pięter w budynku 6
Garaż miejsce garażowe
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 300 PLN
Okna nowe PCV
Instalacje bardzo dobre
Balkon jest
Rok budowy 2025
Gaz brak
Woda tak - miejska
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie budynki mieszkalne
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie tak
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Pomieszczenia
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Podłoga kuchni panele
Wyposażenie kuchni kuchenka elektryczna, lodówko-zamrażarka,, okap kuchenny, piekarnik elektryczny, szafki kuchenne
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki panele
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, pralka, umywalka na szafce, WC
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi panele
Mateusz Malutko

Mateusz Malutko

pośrednik w obrocie nieruchomościami lic. PPRN 7291
Nr licencji: 7291

Napisz wiadomość 32 Ofert

Opis nieruchomości

Do wynajęcia w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35m², położone na 6, ostatnim, piętrze nowoczesnej inwestycji Oki Doki przy ul. Nocznickiego.

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, osobnej sypialni z bezpośrednim wyjściem na taras, łazienki wyposażonej w pralkę oraz wygodny prysznic typu walk-in.