Symbol oferty | BUS-MS-231 |
Powierzchnia | 63,30 m² |
Powierzchnia użytkowa [m2] | 63,30 m² |
Liczba pokoi | 4 |
Rodzaj budynku | blok |
Technologia budowlana | prefabrykat, pustak |
Opłaty w czynszu | administracja, fundusz remontowy, ogrzewanie, sprzątanie, woda, woda ciepła, wywóz śmieci |
Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
Piętro | 4 |
Liczba pięter w budynku | 4 |
Garaż | miejsce parkingowe przy budynku |
Piwnica [m2] | 2,00 m² |
Stan lokalu | do remontu |
Mies. czynsz admin. | 670 PLN |
Okna | stare drewniane |
Instalacje | niewymienione |
Balkon | jest |
Liczba balkonów | 1 |
Rok budowy | 1977 |
Gaz | jest |
Woda | ciepła - miejska |
Dojazd | ASFALTOWA |
Otoczenie | bloki |
Ogrzewanie | C.O. miejskie |
Umeblowanie | częściowo umeblowane |
Usytuowanie | dwustronne |
pośrednik w obrocie nieruchomościami lic. PPRN 7291
Nr licencji: 7291
Oferta sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 63,30 m2 zlokalizowanego w Szczecinie przy ulicy Szafera. Usytuowane jest ono na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 1977r. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej. Nieruchomość wymaga remontu!
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - istnieje możliwość zakupu przez klientów z poza UE!
Mieszkanie składa się z trzech rozkładowych sypialni, salonu z bezpośrednim wyjściem na balkon, jasnej widnej kuchni z oknem, łazienki z kabiną prysznicową, osobnej toalety. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 2m2. Lokal o dwustronnej ekspozycji okien dzięki czemu jest on bardzo dobrze doświetlony.
Niewątpliwym atutem jest wolny od strefy płatnego parkowania, ogólnodostępny parking wzdłuż budynków, a także możliwość przedłużenia dzierżawy miejsca postojowego za szlabanem, znajdującego się przy samym budynku w kwocie 55 zł miesięcznie.
Wyremontowana została klatka schodowa, a w tym roku spółdzielnia mieszkaniowa planuje odnowienie elewacji budynku.
Czynsz administracyjny wynosi ok.670 zł/m-sc i składają się na niego m.in. ogrzewanie , zaliczka na zimną i ciepłą wodę, utrzymanie części wspólnych, administracja, wywóz odpadów, fundusz remontowy. Dodatkowo płatny prąd i gaz według zużycia.
Nieruchomość usytuowana w świetnej dzielnicy Szczecina z dostępem do dyskontów sklepowych, banków, punktów gastronomicznych. W zasięgu ręki znajdują się przedszkola, szkoły, Netto Arena, kąpielisko Arkonka. Dobrze skomunikowana lokalizacja, dostępność przystanków komunikacji miejskiej autobusowej: 53/75/80/95/521/ tramwajowej: 1/3/5/7
Zapraszam serdecznie na prezentacje. Nieruchomość o wielkim potencjale z możliwościami aranżacyjnymi.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do KW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
VAT od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
pośrednik w obrocie nieruchomościami lic. PPRN 7291