Działka na sprzedaż Gryfino

812.00 m²
431,03 zł/m2
KNG-GS-12440
Oblicz ratę kredytu

350 000 zł

Działka na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty KNG-GS-12440
Powierzchnia 812,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Wymiary działki 22 m

Mateusz Malutko

pośrednik w obrocie nieruchomościami lic. PPRN 7291
Nr licencji: 7291

Napisz wiadomość 30 Ofert

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej na ul. Fredry w Gryfinie. Doskonała lokalizacja dla osób szukających działki z pełną infrastrukturą przy działce, polbrukowej drodze dojazdowej, chodnikami i oświetleniem. Jedna z ostatnich wolnych działek w tym rejonie. 

Nieruchomość leży w obrębie miejscowego planu zagospodarowania co daje 100% pewność możliwości wybudowania się w świetle nowych przepisów.
Założenia MPZP są bardzo korzystne: 
  • do 30% powierzchnia zabudowy 
  • do 2,5 kondygnacji (do 10m do kalenicy)
  • dachu dwu lub wielospadowe o koncie nachylenia do 50% 
  • możliwość budowy budynku gospodarczego lub garażu 
Dostępne media: woda z sieci miejskiej przy samej działce, kanalizacja miejska przy samej działce , prąd - skrzynka na działce, gaz w drodze przy działce. 

Działka położona względem stron świata - wjazd od wschodu, ogród od zachodu. 

Zapraszam na prezentację - oferta na wyłączność

Lokalizacja nieruchomości

Kalkulatory

Kalkulator kredytowy